O nás

Tomark

Spoločnosť TOMARK, s.r.o. má bohatú históriu, ktorá siaha až do roku 1995. Sme špecialisti v oblasti obrábania, tvárnenia, delenia hutného materiálu a výroby zváraných konštrukcií a komponentov. Od prípravy výroby až po finalizáciu sa staráme o každý krok výrobného procesu. Naše produkty sú využívané v automobilovom priemysle, dopravných systémoch, poľnohospodárstve a energetickom priemysle. Zistite viac o našej spoločnosti a pridajte sa k našim spokojným zákazníkom.

Našim zákazníkom dodávame výrobky podľa ich požiadaviek a prianí, ktoré často vyžadujú individuálne riešenie a sú v súlade s ich výkresovou dokumentáciou. Avšak, ponúkame aj vlastné konštrukčné riešenia. Snažíme sa prispôsobiť sa rastúcim potrebám a požiadavkám zákazníkov a tiež progresívnym moderným trendom, preto stále rozširujeme svoju ponuku výrobkov a riešení. Výrobné aktivity spoločnosti TOMARK, s.r.o. sa uskutočňujú v piatich výrobných halách s celkovou plochou približne 15 000 m2.

O bezproblémovú prevádzku spoločnosti sa starajú výrobní, teda prevádzkoví a obslužní pracovníci a technicko-hospodárski pracovníci, vykonávajúci technické, administratívne a riadiace činnosti. Všetky svoje aktivity pracovníci spoločnosti TOMARK, s.r.o. realizujú s významným dôrazom na zabezpečenie presnosti, časovej zosúladenosti a kvality.

Zakladáme si na kvalite a presnosti svojej práce. Všetky pracovné činnosti sú pravidelne konfrontované a porovnávané s kvalitatívnymi parametrami a normami, aby sme zabezpečili najvyššiu kvalitu výsledkov pre našich zákazníkov. Naši samostatní pracovníci oddelení kontroly kvality sú zodpovední za kontrolu a prípadné nápravné opatrenia, aby sme splnili očakávania našich zákazníkov a dodržiavali najvyššie štandardy kvality.

Ing. Daniel Tomko, Konateľ

Hodnoty

Prevádzkové činnosti

Nahliadnite na rozmanitosť obchodných činností a služieb našej spoločnosti

Výroba dielcov

Spracovanie materiálov: pálenie, strihanie, rezanie, ohýbanie, plošné tvárnenie tzv. delenie materiálu podľa deliacich plánov

Zváračské a montážne práce

Poskytujeme širokú škálu výrobných služieb. Okrem výroby návesov pre automobilový priemysel sa zaoberáme aj výrobou súčiastok pre poľnohospodárske stroje, výrobou tlakových nádob a zásobníkov vody. Ponúkame tiež zváranie, povrchovú úpravu a zámočnícke práce.

Nástrojáreň a konštrukčná dielňa

Naša dielňa vyrába lisovacie, zvárace a vŕtacie prípravky s vysokou presnosťou a kvalitou. Ponúkame konštrukciu, výrobu súčiastok, opravy a údržbu nástrojov pre prácu s pevnými materiálmi. Cieľom je účinná podpora výrobných procesov s modernými technológiami.

Vývoj a výroba lietadiel

Spoločnosť TomarkAero sa zaoberá výrobou ultraľahkých športových lietadiel Viper SD4 a Skyper GT9 vhodné pre cestovanie, výcvik či zážitkové lietanie. Venujeme pozornosť vývoju, návrhom a dôkladnej výrobe každej časti lietadla s dôrazom na kvalitu. Naše lietadlá sú výsledkom tvorivej práce odborníkov v letectve a používajú špičkové technológie a CAD systémy.

Obrábacie práce

V konštrukčnej dielni sa zaoberáme výrobou rôznych strojných súčiastok a dielcov. Jednou z častí výroby je trieskové obrábanie, vrátane sústruženia, frézovania a vŕtania, ktoré umožňuje presné a efektívne spracovanie materiálov. Okrem toho sa vyrábajú aj dielce pre tzv. zvarence, ktoré sa používajú pri zváraní konštrukcií a zabezpečujú ich pevnosť a spoľahlivosť. Spoločnosť TOMARK, s.r.o. kladie dôraz na kvalitu a precíznosť výroby, čo zaručuje vysokú úroveň výsledných výrobkov.

 

 
Výroba zváraných konštrukcií i rozličných komponentov podľa špecifikácií zákazníka

Contact

  • Strojnícka 5, 080 01
  • Tel.: +421 51 7480 561
  • info@tomark.sk
Copyright © TOMARK s.r.o. Všetky práva vyhradené.